Každé ráno sa rodíme znovu

Čo urobíme dnes, na tom záleží

telo miluje pohyb

a myseľ benefituje z pokoja

máš taký vek

aká flexibilná je tvoja chrbtica

ROZVRH


Dôležité INFO pre teba: 

 • kapacita miesta v štúdiu je limitovaná na 15ľudí, preto sa na hodiny prihlasuje
 • na hodinu príď aspoň o 15min. skôr, štúdio sa otvára 30min. pred začiatkom hodiny
 • štúdio sa zamyká 5minút pred začiatkom hodiny
 • z hodiny sa môžeš odhlásiť min. 5hodín pred začiatkom hodiny
 • nezrušenú rezerváciu alebo rezerváciu zrušenú tesne pred hodinou bude férové uhradiť
 • opakovaná nezrušená rezervácia ti zablokuje tvoj prihlasovací účet (odblokovanie možné len telefonicky)
 • ak je hodina plná, skontroluj stav pred jej začiatkom, väčšinou sa miesto nájde
 • ak nie je nikto prihlásený 5h pred začiatkom, hodina sa automaticky ruší

Ďakujeme, že týmto bodom rozumieš. Prejavuješ tým ohľaduplnosť voči ostatným a uľahčuješ pokojný chod štúdia.


***OZNAMY***

 • hodiny relax jogy o 20h si lektori prehodili – v pondelok bude učiť Deni a v stredu Vanda
 • štvrtok 28.9. a utorok 3.10. hodiny zdravý chrbát s Deni bude zastúpená s Luci
 • pondelok 2.10. – relax joga s Deni – hodina bude učiť Vanda – a Deni v stredu (len ten týždeň – ospravedlňujeme sa za zmeny – Deni je mimo svk preto jej hodiny sú zastupené) 
 • utorok 3.10. hot yoga o 20h hodina hot yogy zastúpená Dadou
 • streda 4.10. hot yoga o 11h hodina zastúpená s Luci

PRIHLÁSENIE NA HODINU 

Dátum Čas Hodina Obsadenosť Rezervácie
utorok 17/10/2017 16:00 - 17:30 zdravý chrbát I. s Luci 0/15 Prihlásiť
utorok 17/10/2017 18:00 - 19:30 power yoga I. s Dadou 0/15 Prihlásiť
utorok 17/10/2017 20:00 - 21:30 hot yoga s Deni 0/15 Prihlásiť
streda 18/10/2017 9:00 - 10:30 meditácia v pohybe II. s Ivou 0/15 Prihlásiť
streda 18/10/2017 11:00 - 12:30 hot yoga s Deni 0/15 Prihlásiť
streda 18/10/2017 16:00 - 17:30 hot yoga s Luci 0/15 Prihlásiť
streda 18/10/2017 18:00 - 19:30 zdravý chrbát I. s Vandou 0/15 Prihlásiť
streda 18/10/2017 20:00 - 21:30 relax yin joga s tibetskými miskami 0/15 Prihlásiť
štvrtok 19/10/2017 7:00 - 8:30 zdravý chrbát I. s Luci 0/15 Prihlásiť
štvrtok 19/10/2017 11:00 - 12:30 zdravý chrbát I. s Vandou 0/15 Prihlásiť
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

WORKSHOPY a jogové pobyty

Joga Srdcom vytvára priestor, kde sa navzájom od seba učíme, spoznávame a vnútorne rastieme. Organizujeme zaujímavé prednášky a workshopy rozvíjajúce telo i ducha.

ZOZNAM
WORKSHOPOV

GALÉRIA
FOTIEK

JOGOVÉ
POBYTY

HOT YOGA

Teší nás, že v našom meste máme jedno z najkvalitnejších hot yogových štúdií na Slovensku. Terapeutický účinok infra tepla poskytuje regeneráciu celého organizmu a prečistí ti telo. Celý organizmus zrazu ožije a naštartuje sa proces uzdravovania a mladnutia.

Aké sú liečivé účinky hot yogy?

Ako sa pripraviť na hodinu hot yogy?

Prečo ohrievame infra teplom?

TVOJA prvá hodina HOT YOGY je ZADARMO

INŠTRUKTORI

Zoznám sa s našimi inštruktormi, ktorí učia jogu srdcom. Máš chuť sa k nám pridať? Napíš nám.

Deni Ha

Deni Ha

hot yoga, joga pre zdravý chrbát II., relaxačná yin joga

Všetko to začalo v Sydney mojou prvou ,,náhodnou“ hodinou v roku 2011. Joga prišla ku mne v období, kedy som ju, ani netušiac ako veľmi, potrebovala. Zmenila mi život v zdravší, šťastnejší, slobodnejší a stále mi ho mení. Každý túži byť šťastný a kde je túžba, tam je i cesta, len nájsť tú správnu. Tak ako mne, viem, že aj tebe pravidelné cvičenie jogových techník ako sú asány, pranayama a meditácia pomôžu na tvojej ceste k sebarealizácii, k spokojnému životu. Nech je viac šťastných ľudí na Zemi, aby bol svet krajší. (Okrem hodín v štúdiu, organizujem aj jogové pobyty v prírode, rada učím na festivaloch, píšem blogy, fotím a cestujem. Viac jogovej motivácie a iné nájdeš na osobnej stránke www.deniyoga.sk)

Katka

Katka

lektorka akrojogy

Akrojogu učíme formou kurzu počas, ktorého sa stretneme 6 krát a prejdeme si základy mesačnej aj slnečnej časti. Naučíme sa ako lietať, dávať oporu, ale aj podporu (spotting). Porozumieme lepšie vlastnému telu, budeme hľadať rovnováhu a harmóniu, plynulosť pohybu. Rozvinieme si dôveru vo vlastné schopnosti, ale aj komunikáciu, odovzdanie a pocit zodpovednosti. Budeme lietať, ale aj bezpečne padať, smiať sa a objavovať možnosti vlastného tela. Na konci kurzu budeš ovládať jednoduchú zostavu na seba nadväzujúcich pozícií a prvky uvoľňovacích, terapeutických cvikov. (Predošlé skúsenosti s jogou ani partner nie su podmienkou).

Vanda

Vanda

Inštruktorka hatha jogy – relaxačná joga a joga pre zdravý chrbát

Aký štýl jogy učíš  a pre koho je určená?

Učím jemnú hatha jogu, ktorá je určená pre kohokoľvek, bez rozdielu veku či skúseností. Jemná joga je štýl hatha yogy, ktorej podstatou je harmonizácia tela a mysle. Na mojich hodinách sa budeme zameriavať predovšetkým na pomalé naťahovanie celého tela a prepájať pohyb s dychom. Pozície sú ,,jemné“ – nenáročné a preto hodiny sú skvelou vstupnou bránou pre úplných začiatočníkov.
Peter Krč

Peter Krč

Inštruktor pravidelných workshopov Tai-či-čuan a Čchi-kungu 

Čchi kungové cvičenia cvičí už viac ako 22 rokov, ako súčasť zložitejšieho systému, ktorý sa nazýva Tai-chi chuan. Navštevuje najvyššieho majstra v Japonsku, od ktorého sa učí novým technikám, ktoré neskôr odovzdáva svojim žiakom na hodinách na Slovensku či na workshopoch v zahraničí.

Číne je táto praktika -Tai-chi chuan známa tisícročia. Správnou prácou s dychom a  zameraním pozornosti možno prehlbovať svoje fyzické, aj duševné zdravie.

Základ pre zvyšovanie našej vitality a pochopenie človeka tvorí taoistická filozofia, z ktorej princípmi sa bude pracovať aj na spoločných lekciách.

Peťo sa v jeho praxi sa venuje dvom štýlom tohto umenia, ktoré pracujú bez skratiek a hudby, iba trpezlivým napodobovaním pohybov učiteľa, aby pozornosť a schopnosť meditácie v pohybe bola nerušená.

Súčasný spôsob života prináša množstvo zdravotných problémov. Čchi kung je cestou, ako získať späť stratený pocit celistvosti.

Workshopy sú vždy na pár hodiny jeden krát do mesiaca. V prípade ďalšich hodín sa môžeš s Peťom dohodnúť.

viac fotiek >

Katy Hadrabová

Katy Hadrabová

Inštruktorka hatha jogy – joga vnútroného šťastia

Moje hodiny sú pre tých, čo majú pocit, že majú viacej povinností, ako vnútorného šťastia 🙂… Ale napriek tomu sú ochotní so sebou pracovať, a hodina v prirodzenom tempe aj poradí dokonale oživí a harmonicky „vyladi “ našu energiu, myseľ, a telo sa precviči do posledného,aj toho najmenšieho svalu.

Hodina má vždy rovnakú stavbu- uvedomovanie, uvoľňovanie, rozohrievanie, asany, dychová prax a závěrečná relaxácia…, ale zakaždým je nová, iná, tak, ako Život sám.

Našťastie existujú v živote okamihy, na ktoré ľudská skúsenosť jednoducho nestačí…  Otázky o zmysle života, našej existencie, to všetko nás otvára „Niečomu „, čo nás presahuje, a dotvára… Objaví sa Zázrak… Pocit, že skutočný život začne niekedy v budúcnosti, a že to tu celé nemá vlastne význam, nahrádza dôvera, že sme v poriadku… A že je dobre, že sme na tom mieste, kde sa práve nachádzame… Aj TO je Yoga :).

Žartom, ( myslím ho vlastne ale vážne ;)) môžem povedať, že „moje “ hodiny sú určené pre tých večne ustatých leňochov, ktorý sa ale skvelo maskuju prehnanou usilovnosťou a perfekcionalismom :). A túžia po dokonalosti, spokojnosti a harmónii…

pokračovanie článku a fotky >

Mirka Čurilla

Mirka Čurilla

power yoga II.

==> celý profil

Maya

Maya

Inštruktorka Ashtanga jogy

Maya nám o sebe prezradila: Joge sa venujem niekoľko rokov a prešla som si mnohými štýlmi, kým som sa našla v Ashtange. Momentálne ako jediná mi dáva zmysel aj vďaka svojej komplexnosti a až pri nej som pochopila, čo znamená, že “Joga je vnútorná prax, všetko ostatné je cirkus”(Sri K. Pattabhi Jois).

Napriek tomu, že mnoho ľudí odstrašujú náročné pozície, ktoré vidia na obrázkoch, ich obavy sú úplne zbytočné. Každá asána sa dá prispôsobiť a to čo je skutočne podstatné je náš dych a koncentrácia.

Joga sa odjakživa učila odovzdávaním vedomostí od učiteľa žiakovi(tzv. parampara) aj preto sú Mysore hodiny výnimočné tým, že sa s každým pracuje individuálne a žiak sa postupne učí odcvičiť jednotlivé série Ashtangy sám. Lebo len vtedy sa dokáže odpútať od vnemov vonkajšieho sveta a otočiť svoju pozornosť do vnútra, kde sa skutočná joga odohráva.

viac fotiek >

Dada

Dada

inštruktorka hot yogy a power yogy

Ako si začala s jogou? S jogou som začala úplnou náhodou. Jednoducho som cítila, že ju chcem a mám vyskúšať, tak som to skúsila a nemám v pláne s tým prestať.

Čo Ti joga dáva? Joga mi dáva rozhodne pokoj, naučila ma lepšie zvládať svoje emócie a pomáha mi na ceste týmto životom. Po tej fyzickej stránke mi určite pomohla s bolesťami chrbta. Neverila som, že práve joga môže v sebe ukrývať až toľko benefitov.

Obľúbená pozícia? Je veľmi ťažké vybrať jednu.  Ako prvá ma napadla pozícia Vrksasana – Strom, zbožňujem ten prítomný okamih a sústredenie, ktoré v tejto pozícii cítim. A ako druhá ma napadla Savasana – pozícia mŕtveho muža, pretože nie je nič lepšie ako po hodine „vypnúť“ práve v tejto pozícii. Najzábavnejšie na tom je, keď si uvedomím, že som na začiatku práve z tejto pozície najčastejšie utekala.

Prečo Ťa baví učiť jogu? Pretože tým prekonávam samu seba a svoje hranice a rada sledujem ľudí, ktorí sú rovnako nadchnutí pre tú istú vec ako ja a spoločne z hodiny odchádzame šťastní a plní energie.

Teším sa na Vás.

Dada

viac fotiek>

Luci

Luci

basic yoga – joga pre začiatočníkov, hatha yoga

==> celý profil

Maťka

Maťka

hot yoga

Od mojej prvej hodiny jogy uplynulo 5 rokov a som nadšený jogi, ktorý sa stále učí a pre ktorého je joga nevyhnutnou súčasťou života. Moja osobná skúsenosť je, že joga v sebe skrýva mnoho vrstiev, ktoré sa ti začnú v správny čas odkrývať. Joga ti dokáže poskytnúť práve to, čo v daný okamih tvoje telo alebo tvoja myseľ potrebuje. Veľký „Ahááá“ moment jogovej praxe je podľa môjho názoru okamih, v ktorom pochopíš prepojenie medzi dychom a pohybom, potom ti už neostáva nič iné len plynúť. Nemyslieť na nič, nájsť svoj stred, byť tu a teraz – v tom je tá krása.

Iva

Iva

meditácia v pohybe II.

Joga je pre mňa stíšením, zastavením, uvoľnením, bytím v prítomnosti. 20 rokov sa moje telo hýbalo jazzovým a moderným tancom. V roku 2002 som absolvovala školenie power jogy u Vaška Krejčíka a power joga ma postupne priviedla k joge. Plynulým prechodom od tanca k joge, bola pre mňa dance joga, ktorej som sa venovala popri vedení hodín power jogy. Moje objavovanie jogy pokračovalo na rôznych seminároch a workshopoch a rok 2011 a seminár v Prahe mi otvoril dvere k hatha joge. Moje dnešné hodiny jogy sú zmesou 14 ročnej praxe a skúseností. Chcem, aby aj ostatným prinášali stíšenie, uvoľnenie, radosť, hravosť, aby priniesli stav, že už viac nepotrebujeme,…stav, kedy nie je potreba nič meniť.

 

Členské

prvá hodina
HOT YOGY
zadarmo

jeden
vstup

zvýhodnené
permanentky

súkromné
hodiny

darčekové
poukážky


OZ Joga Srdcom poskytujesvojim členom priestor na vzdelávanie sa v joge a členovia poskytujú príspevok na udržiavanie chodu štúdia.

 Jogové pomôcky: podložky, bloky, deky, relaxačné vankúšiky na oči Ti požičiame ZADARMO

Požičanie uteráku na hot yogu – 1€


,,Kiež sú všetky bytosti šťastné, kiež si šťastný Ty.“

Map