Článok blogu

Hlas a prírodná kozmetika

Milé Ženy a Muži.
Pripravili sme pre Vás pokojný jesenno/zimný workshop dvoch šikovných žien, hudobníčky Ivany Mer a Janky Sovičky Havrila Mazákovej.
Aké to bude a čo budeme vytvárať?

Rozhodli sme sa pre Vás spojiť objavovanie HLASU s výrobou PRÍRODNEJ KOZMETIKY. Ponoriť sa do vnútra seba, tak ako to s príchodom zimy často robíme a postarať sa nielen o svoju pleť, ale aj o svoju vnútornú hudbu. Hudba a hlas vedia kozmetike darovať veľkú lečivú silu. Práve preto sa s Vami chceme stretnúť v spoločnom, čarovnom kruhu plnom jemných a uvoľnených Hlasov a našej šikovnosti pri vyrábaní telového mlieka. Hlas nám pomáha prejaviť samú seba nielen v hudbe, ale aj v reči – v dennej komunikácii. Tá môže byť našou vnútornou výzvou. Zimné obdobie je pre takúto prácu ako stvorené. Odnesiete si domov nielen vlastnoručne vyrobený voňavý vianočný darček ale aj kúsok svojho objaveného Hlasu.

Niečo o nás a našej tvorbe:

Ivana Mer
Hudba Ivany Mer vyviera z ticha, inšpirovaná spevom mora, prírodnými živlami a vnútorným svetom duše. Skladateľka a speváčka začala svoju umeleckú cestu v Prahe počas dokončovania svojich štúdii kultúrnej antropológie. Počas tohto obdobia sa zároveň plne oddala aj štúdiu Hlasu s renomovanými učiteľmi v zahraničí. Absolvovala intenzívny výcvik v Roy Hart Theatre vo Francúzsku, ako aj štúdium Werbeck metódy – Škola odhaľovania Hlasu.
Taktiež sa individuálne vzdeláva v rôznych prístupoch k Hlasu, prostredníctvom súkromných učiteľov.
Ich spoločným menovateľom je nazeranie na Hlas ako na intímny prostrediok vnútorného vyjadrenia.
Tieto metódy spája s vlastnými skúsenosťami zo živých vystúpení, ktoré predáva ďalej na svojich kurzoch.
Popri aktívnom koncertovaní a príprave hudobného materiálu pripravila workshopy vo Francúzsku, v Španielsku, Nemecku, Čechách a na Slovensku.
www.ivanamer.com

Janka Havrila Mazáková – HÍLING zdravá krása
Je žienka nízkej postavy, ktorá by ľahko zapadla medzi žiakov základnej školy. Nie je to len jej vzhľadom ale aj povahou, ktorá miluje objavovanie a bádanie nad zázrakmi, ktoré sa dejú okolo nás. Túto vášeň rozdáva medzi ľudí skrze úsmevy, nadšené híkanie nad vydareným/ nevydarením pokusom, no i prostredníctvom kozmetiky. Učí deti tvoriť ich vlastné výrobky a skrze ne im prináša poznatky nielen zo sveta biológie, fyziky či chémie, ale aj zo sveta priateľstva.
Híling zdravá krása je značka prírodnej kozmetiky, ktorá je tu medzi nami ešte čerstvá. Jej výrobky sú pretkané práve aj hudbou, ktorú do nich dáva počas vyrábania v dielničke v Banskej Štiavnici. Patria medzi ne telové mlieka a jemne voňavé deodoranty. O tento svoj dar sa delí so žiakmi základných škôl, ktorých lektoruje v bylinkárskej dielni. V spoločnom kruhu Živej učebnice tak vytvárajú voňavé esencie plné poznatkov a smiechu.
Avšak po novom sa venuje hlavne svojmu krásnemu a veselému synčekovi :). Práve preto na samotné vyrábanie nemá moc času. No verí, že to príde a zase všetko rozvonia krásou éterických olejov a bylín.
https://www.facebook.com/hiling.zdrava.krasa/
http://www.sashe.sk/HilingZdravaKrasa
http://hiling.sk/

Tešíme sa na Vás
KDE: Joga Srdcom, Námestie SNP 3, BB (3tia brána pod radnicou)
KEDY: 11. 11. 2017
ČAS: 09:30-13:30h
CENA: 40€ (v cene je zahrnuté prírodné telové mlieko v hodnote 10 eur)

PRIHLÁSIŤ SA NA WORKSHOP – v rezerváciach si nájdi názov workshopu

(odhlásenie je možné minimálne 3dni pred workshopom, vstupné môžeš uhradiť v hotovosti alebo na účet č.: SK2883300000002301097124 do predmetu napíš, o aký ws sa jedná)

min.počet, aby sa workshop uskutočnil : 10 ľudí – max.15 ľudí
V prípade, ak sa nenazbiera dosť účastníkov, dáme ti vedieť emailom a vstupné vrátime.

PS: Na workshop príď aspoň o 20minút skôr, v štúdiu máme pre teba prichystané jogové pomôcky ako aj malé občerstvenie (ovocie, voda, čaj).

POZRIEŤ NA FACEBOOKU