Článok blogu

Peniaze ako energia

Peniaze ako energia – materiálne a duchovné
Väčšina z nás si myslí, že žiť v bohatstve duševnom aj materiálnom súčasne sa nedá.
Kto vytvoril túto „PRAVDU“ ???
Čo tak sa ZAMILOVAŤ do PEŇAZÍ ???
Si otvorený pozrieť sa na túto tému inak ???
Príď si vypočuť osobné skúsenosti a názory Janky Crmanovej, ktorá už 15 rokov podniká vo finančníctve. Dozvieš sa aké jednoduché kroky môžeš urobiť, aby si aj ty mohol milovať svoj život, svoju prácu a žiť bohatší život.
PENIAZE NEZAČÍNAJÚ „TAM VONKU“ VO SVETE, ZAČÍNAJÚ V MYSLI !!!

Niečo o Jana Crmanová:
Som narodená vo výbornom ročníku 1980 :-). Študovala som 5 rokov na Obchodnej akadémii odbor bankovníctvo a 5 rokov na UMB – Fakultu financií. Už počas VŠ som začala spoznávať podnikanie vo finančnom sprostredkovaní a venujem sa mu doteraz čo už je pekných 15 rokov (spolupracujem s firmou OVB).

Som si vedomá toho, že veľa ľudí má v oblasti financií zlé skúsenosti, majú problém nájsť niekoho, kto na nich nechce len zarobiť, ale im aj naozaj pomôcť a môžu mu dôverovať. Práve tieto zlé skúsenosti sú pre mňa veľkou výzvou a motiváciou.
Mojim hlavným cieľom je, aby ľudia chceli peniazom rozumieť. A aby sme si začali uvedomovať, že peniaze sú energia a vždy jej máme príamo úmernu tomu, ako si vážime, seba, ľudí okolo seba, to, čo robíme…. život.
Finančné plány tvorím tak, ako by som ich robila sebe.
Okrem finančného plánovania pre klientov (mám ich v databáze cca 300), aj manažujem a tvorím ďalšie pobočky a učím ľudí ako uspieť v tejto oblasti. Čo sa týka prednášok o finančnej gramotnosti tak už 3. rok robím prenášky pre stredné a vysoké školy.

Základné témy prednášky:
– myšlienkové postoje k peniazom
– vlastná hodnota vs. koľko zarobím
– osobná zodpovednosť za život, prácu, hojnosť (peniaze)
– peniaze a ich moc nás ovládať. Ako sa nenechať ovládať a neutopiť sa v mori túžob a strachu, ale ani nepotlačiť svoje skutočné túžby (sny) a byť schopný ich realizovať
– princípy finančnej gramotnosti – nikto ich neučí – prečo asi? štát chce hlúpych a chorých, tých vie manipulovať a zarábať na nich.
základné jednoduché princípy ako rozložiť svoje osobné financie. (na princípe rozprávka o 3 grošoch)
– anketa – váš názor a vaša otázka je pre mňa dôležitá (som otvorená voľnej diskusii)

Budem rada ak prispejete vlastnými otázkami a názormi a budete spolutvorcovia tejto prednášky a každý odíde z tohto stretnutia o poznanie bohatší 🙂

TEŠÍM SA NA VÁS

Janka CrmkaKDE: Joga Srdcom, Námestie SNP 3, BB (3tia brána pod radnicou)
KEDY: 18. 11. 2017
ČAS: 17:00-19:00h
CENA: 2€

PRIHLÁSIŤ SA NA WORKSHOP – v rezerváciach si nájdi názov workshopu

(odhlásenie je možné minimálne 3dni pred workshopom, vstupné môžeš uhradiť v hotovosti alebo na účet č.: SK2883300000002301097124 do predmetu napíš, o aký ws sa jedná)

min.počet, aby sa workshop uskutočnil : 10 ľudí – max.30 ľudí
V prípade, ak sa nenazbiera dosť účastníkov, dáme ti vedieť emailom a vstupné vrátime.

PS: Na workshop príď aspoň o 20minút skôr, v štúdiu máme pre teba prichystané jogové pomôcky ako aj malé občerstvenie (ovocie, voda).

POZRIEŤ NA FACEBOOKU