Článok blogu

Suchá sedmička, vedomý pôst a výživa zo svetla

Srdečne vám dávame na známosť, že sa k nám Atka opäť chystá 🙂 A hoc to bude až v novembri, je možno dobré o tom vedieť skôr.. a teší sa, že sa pred sviatkami dozvieš niečo o očiste a pôstoch. Kto chce sa len informuje, iný téme otvorí a naladí a ďalší možno aj reálne inšpiruje k svojej podobnej ceste 🙂

Týmto svetom nás prevedie Andrea Tkacova, ktorú téma zaujíma nielen teoreticky, ale aj prakticky.

Pred pár rokmi sa vydala na svojej ceste k zmene, započatej cez jogu a liečebné dotykovo-pohybové terapie, ktorým sa venuje. Súčasťou praxe sú aj rôzne očisty na všetkých úrovniach. Spôsobov je množstvo, jedným z nich je aj tzv. „Suchý pôst“, kedy človek (po dobu 7 dní) neje (jedlo) a nepije (vodu a ostatné tekutiny).

Andrea prináša osobné svedectvo svojho posledného, 21-dňového pôstu a posolstvo Možnosti. Porozpráva nám o svojej vnútornej púti cez limity (nielen) fyzického tela, ktorá bola možno v niečom podobná tej spred pár rokov v Indii ako pútnik. Záverom bude priestor pre Vaše otázky.

Andrea nám píše:
,,Absolvovala som kurz hatha jogy (India 2013), shiatsu a kraniosakrálnej terapie a ďalšie. InFormácie z výcvikov, kurzov, sústredení, stretnutí (SR, ČR, India, Čína), kníh, skrípt a videí prinášam ochotne na hodiny. Vedomosti na mentálnej úrovni však nie sú tak dôležité: človek (duša v tele) potrebuje totiž zážitok v realite, teda cez telo. Preto ich sprostredkúvam ľuďom pretavené tak, aby navnímali svoje pocity. Verím, že až pochopenie cez vlastný zážitok môže priniesť uvedomenie – a potom zmeny = vedieť sa pozrieť na veci z iného uhlu pohľadu ako doposiaľ a reálne robiť veci ináč. Vytváram bezpečný, príjemný priestor kruhu pre spoločné zdieľanie poznania, obohacujem o bohaté skúsenosti z mojej praxe. Pozývam k príležitosti rásť do Vedomia.“
http://a-tka.webnode.sk/ o-mne/KDE: Joga Srdcom, Námestie SNP 3, BB (3tia brána pod radnicou)
KEDY: 9. 12. 2017
ČAS: 19:00-21:00h
CENA: 10€

PRIHLÁSIŤ SA NA WORKSHOP – v rezerváciach si nájdi názov workshopu

(odhlásenie je možné minimálne 3dni pred workshopom, vstupné môžeš uhradiť v hotovosti alebo na účet č.: SK2883300000002301097124 do predmetu napíš, o aký ws sa jedná)

min.počet, aby sa workshop uskutočnil : 5 ľudí – max. 30 ľudí
V prípade, ak sa nenazbiera dosť účastníkov, dáme ti vedieť emailom a vstupné vrátime.

PS: Na workshop príď aspoň o 20minút skôr, v štúdiu máme pre teba prichystané jogové pomôcky ako aj malé občerstvenie (ovocie, voda, čaj).

 

POZRIEŤ NA FACEBOOKU