Článok blogu

Energia a liečenie III – Anjeli a duchovní sprievodcovia

Spoločne nadviažeme na predošlé energetické workshopy, budeme aj naďalej pracovať s liečivou energiou, bezpodmienečnou láskou a silou zámeru pre rovnováhu nášho bytia.

Tentokrát sa zameriame predovšetkým na vzájomnú interakciu s našimi duchovnými sprievodcami a anjelmi. Budeme sa ich učiť vnímať, spoznávať a správne s nimi komunikovať.

Vydáme sa spoločne na vedené liečivé meditácie. Budeme ďalej rozvíjať jemnú citlivosť na energie…

Ramivana je anglicko-slovenské duo, tvorené Ramim a Ivanou. Ich zámerom je nielen pomocou hudobných harmónií a vibrácií pomôcť ľuďom dosiahnuť ďalší krok k lepšiemu zdraviu a vnútornému pokoju. Sú multiinštrumentalisti a dlhé roky sa venujú muzikoterapii. Rami je majster alikvótneho a hrdelného spevu, duchovný učiteľ a liečiteľ a spolu s manželkou Ivanou veľa cestujú a ponúkajú semináre, súkromné lekcie, vzdelávacie koncerty, muzikoterapeutické Cesty zvukom, gongové kúpele, prednášky, predávajú relaxačné CD a hudobné nástroje z celého sveta. Pracujú s ľuďmi všetkých vekových kategórií a zdravotných stavov a prinášajú hudbu a liečivé vibrácie pre všetkých.KDE: Joga Srdcom, Námestie SNP 3, BB (3tia brána pod radnicou)
KEDY: 3. 12. 2017
ČAS: 13:00-17:00h
CENA: 35€

PRIHLÁSIŤ SA NA WORKSHOP – v rezerváciach si nájdi názov workshopu

(odhlásenie je možné minimálne 3dni pred workshopom, vstupné môžeš uhradiť v hotovosti alebo na účet č.: SK2883300000002301097124 do predmetu napíš, o aký ws sa jedná)

min.počet, aby sa workshop uskutočnil : 5 ľudí – max.30 ľudí
V prípade, ak sa nenazbiera dosť účastníkov, dáme ti vedieť emailom a vstupné vrátime.

PS: Na workshop príď aspoň o 20minút skôr, v štúdiu máme pre teba prichystané jogové pomôcky ako aj malé občerstvenie (ovocie, voda).

POZRIEŤ NA FACEBOOKU