Článok blogu

Pôrod v láske

Srdečne vás pozývame na svet PÔRODU V LÁSKE – nové pravidelné aktivity pre tehotné ženy (aj ich mužov) a pre čerstvé maminy pod vedením skúsených lektoriek. Spolu sa stretneme 3x: 25.2., 11.3., 8.4.

– budeme sa venovať mnohým témam tehotenstva, pôrodu, dojčenia, šestonedelia, materstva.
– zároveň vás budeme sprevádzať kompletnou prípravou na pôrod a materstvo po fyzickej i duševnej stránke.
– vzájomné zdieľanie vašich pocitov a skúseností vás nesmierne obohatí a umožní vám pokojne prežívať každú novú zmenu, ktorá sa vám udeje.
– budeme zapájať svoju kreativitu a podporovať svoju intuíciu.

Pre bližšie informácie nám píšte alebo volajte na:
deniurbanova@gmail.com
Denisa Urbanová – 0907381596
@porodvlaske

Tešíme sa na vás pri rozhovoroch, meditácii, speve, jogovom dýchaní a ochutnávke RAW stravy s možnosťou zakúpenia úžasných pochúťok (nešetrite, je to naozaj chuťovka – a zdravá! 🙂 ). Všetky vaše budúce lektorky sú aj skvelé ženy a matky a povedú vás tak, aby ste:
Milovali svoje tehotenstvo
Zažili svoj pôrod v láske
Zamilovali sa do svojho materstva

Predstavujeme vám vaše lektorky:

TEHOTENSTVO, PÔROD, MATERSTVO
DENISA je matka štyroch detí, intuitívna speváčka a sprievodkyňa tehotenstvom, pôrodom, dojčením, rodičovstvom i smrťou. Ženám sa venuje od roku 2000 pôvodne ako poradkyňa pri dojčení, neskôr zakladateľka materského centra, kde viedla ženské kruhy a skupiny, vzdelávala sa ďalej ako lektorka detských masáží a dula. Pracuje samostatne svojou vlastnou cestou, pričom používa spev a intuitívne vedené rozhovory ako hlavné pracovné prostriedky. Prednáša na festivaloch a v rôznych komunitných centrách. Spieva pri pôrodoch, tvorí intuitívne piesne a vedie skupinové spievanie mantier a spevácke workshopy.

ZDRAVÁ STRAVA
BAŠKA miluje prácu, ktorú robí, a to je ten pravý človek do tímu, pretože len s láskou k nášmu poslaniu môžeme skutočne obohacovať druhých. S Baškou budete môcť zažívať radosť pri príprave jedla a citlivý vedomý výber potravín i samotné jedenie. Budeme menej hovoriť a viac zažívať. Veľmi sa teším na všetko, čo si spolu za krátku chvíľu pripravíme. Samozrejme príde aj ochutnávka Baškiných sladkých dobrôtok 🙂 mňam <3 všetko veľmi citlivo pripravované pre vaše rastúce brušká

GRAVIDJOGA
ZUZKA – Táto nádherná usmievavá žena vás povedie vedomou prácou s vaším dychom v súlade s vašou prirodzenou jedinečnosťou tak, aby ste si zamilovali každý prítomný okamih, odpútali sa od neustáleho premýšľania a „usadili sa“ pokojne vo svojom srdci. Takto budete kedykoľvek schopné rozumieť svojmu telu, vnímať svoju intuíciu a odovzdať sa pôrodu.KDE: Joga Srdcom, Námestie SNP 3, BB (3tia brána pod radnicou)
KEDY: 25.2.2018
ČAS: 11:00-14:00h
CENA: 8€

PRIHLÁSIŤ SA NA WORKSHOP – v rezerváciach si nájdi názov workshopu

(odhlásenie je možné minimálne 3dni pred workshopom, vstupné môžeš uhradiť v hotovosti alebo na účet č.: SK2883300000002301097124 do predmetu napíš, o aký ws sa jedná)

min.počet, aby sa workshop uskutočnil : 6 ľudí, max. kapacita – 25 ľudí

POZRIEŤ NA FACEBOOKU