Článok blogu

Pozdrav slnku bezpečne a zdravo

Tento workshop je vhodný pre začiatočníkov, ktorý sa chcú naučiť krok po kroku ako cvičiť bezspečne pozdrav slnku, rovnako ako aj pre tých, čo už pozdrav cvičia a radi by zistili, či ho cvičia správne, vysvetlíme si aj ako môžme túto jogovú prax posunúť hlbšie.
 
SURYA NAMASKAR – Pozdrav Slnku je krátka séria cvikov, ktoré keď cvičíme každý deň, tak telo tak rýchlo netuhne, nestárne, neklesá energia a vitalita. Je to 12 energeticky silných pozícií, ktoré poskytujú výborné cvičenie pre naše telo a ducha.
 
Ak máme chuť sa o svoj chrám – telo starať, aspoň 10minút denne si nájsť na pozdrav slnka by nemalo chýbať. Ak už ho opakovane cvičíme, je celkom dôležité vedieť ho cvičiť bezpečne a zdravo, tak aby neboleli zápästia, aby sa nevyvíjal zbytočný tlak na krčné svalsvo, aby boli kríže a celá chrbtica chránená, aby sa nám k lepšiemu zdraviu transformovala chrbtica aj bedrové kĺby, aby dych prúdil a telo sa krásne prekrvilo, aby sme cítili uvoľnenie a omladenie a nie napätie. Jednoducho, aby nám toto starodávne cvičenie prinášalo zdravie a radosť.
 
Tajomstvo spočíva v správnom a pravidelnom cvičení.
,,Jedna hodina denne zdravia = 23hodín slobody.“
 
Prečítaj si o zdravotných účinkoch v BLOGU:
http://deniyoga.sk/surya-namaskar-pozdrav-slnku/
 
O LEKTOROVI:
Deni Ha sa joge venuje od r.2011, študovala ju predovšetkým v zahraničí a teraz sa jej každý deň venuje doma. O jej ceste k joge sa dočítaš viac na jej webstránke: www.deniyoga.sk


KDE: Joga Srdcom, Námestie SNP 3, BB (3tia brána pod radnicou)
KEDY: 24.2.2018
ČAS: 09:00-12:00h
CENA: 15€

PRIHLÁSIŤ SA NA WORKSHOP – v rezerváciach si nájdi názov workshopu

(odhlásenie je možné minimálne 3dni pred workshopom, vstupné môžeš uhradiť v hotovosti alebo na účet č.: SK2883300000002301097124 do predmetu napíš, o aký ws sa jedná)

min.počet, aby sa workshop uskutočnil : 6 ľudí, max. kapacita – 12 ľudí

POZRIEŤ NA FACEBOOKU