Článok blogu

Relax yin joga s hudbou handpanov

Pre veľký záujem k nám Ďuri opäť zavíta. Pozývame ťa užiť si magickú relaxačnú hodinu jogy.

V pondelok večer bude špeciálna hodina relaxačnej jogy s Deni Ha za sprievodu živého magického nástroja – handpan.

VYPOČUJ si nahrávku zvuk tu: https://www.youtube.com/watch?v=xkBd2W-meTU

O HUDOBNÍKOVI:
„Volám sa Juraj a moje umelecké synonymum je M.T.P. -som hudobník pochádzajúci zo Slovenska žijúci v Prahe… Vlastním ( zatiaľ ) 5 handpanových nástrojov – 2 x Caisa drumy vyrobené v Nemecku a 3 x Djangar pan vyrobený na Slovensku… Mám viacero hudobných projektov,ale vystupujem i ako sólo hráč….Handpany kombinujem i s africkým djembe a zároveň s arabskou darbukou….Vytváram tak relaxačno energickú smršť nostalgických a zároveň divokých rytmov a tónov….

Vystupujem po kluboch ,čajovniach,festivaloch,ale i na ulici v podstate po celom svete…. Mám za sebou škálu koncertov na miestach ako je južná,stredná európa,balkán,škandinávia,ale vystúpil som už aj v exotike ako je napríklad krásny Nepál,či India….

Týmto si vás dovolím pozvať na cvičenie jógy, pri ktorom budete mať možnosť zapojiť i sluch a vnímať tak nádherný zvuk tohto zaujímavého inštrumentu….

Po cvičení zahrám pár skladieb a v prípade záujmu prebehne malý workshop ,kde ukážem techniku hry na handpanové nástroje a samozrejme záujemcovia si budú mocť tento netradičný,nádherný nástroj osobne vyskúšať….
Teším sa na Vás.

O HODINE:
Prečo si dopriať vedomú relaxáciu na joge?
Relaxačná joga je hodina v štýle yin yogy (dlhé zotrvávanie v pozíciach, aby sa všetko uvoľnilo, čo sa má uvoľniť – napätie z kĺbov, emócie zo svalov, stuhnutosť z mysle).

Joga je viac o vnútornej sile než o svaloch. Na tejto hodine to pochopíš. Spoznáš svoj dych, jeho dar uviesť ťa do pokoja a harmónie so samým sebou. Naučíš sa stíšiť a len pozorovať.

Na hodine sa naučíš jazyk duše vnímať a chápať, transformovať do života. Táto hodina bude EXTRA MAGICKÁ, umocnená živou hudbou nástroja s DUŠOU.

Hudba ťa uvedie do ešte hlbšej HARMÓNIE s tvojim hlbokým energetickým prúdom a vedomím. Takto sa transformujeme a meníme v súlade so svojou pravou podstatou.

PRE KOHO JE HODINA VHODNÁ: pre všetkých, a to doslova..každý z nás by si mal dopriať vedomý liečivý oddych.KDE: Joga Srdcom, Námestie SNP 3, BB (3tia brána pod radnicou)
KEDY: 12. 03. 2018
ČAS: 20:00-21:30h
CENA: 8€ (dá sa odpísať aj z permanentky)
Pred relax yin jogou s hudbou handpanov bude meditácia v pohybe s hudbou na handpanoch:
https://www.facebook.com/events/1894039524242056/
Vybalansuj yinovu a yangovu hodinu, ak prídeš na obidve hodiny, cena je dokopy 12,-eur.

PRIHLÁSIŤ SA NA HODINU – cez náš email: info@jogasrdcom.sk

POZRIEŤ NA FACEBOOKU