Článok blogu

0čisťovanie sa a ochrana pred negatívnymi vplyvmi prostredia

Na workshope si povieme a názorne predvedieme praktické ukážky pomáhajúce človeku udržať seba a svoj životný priestor (bývanie, prácu, seba samého…) čo najviac v čistých a harmonických vibráciách.

Po základnej časti venujúcej sa všeobecne oblastiam – očistné mantry, pranajámy, zvuky, vône – vydymovadlá, vonkajšia očista, jógové obrady, celkový spôsob života, sa špeciálnejšie pozrieme na očisťovanie vydymovadlami: Indické kadidlo, santal, palo santo, hawan samagri… Vydymovadlá ako očista vonkajších a vnútorných priestorov, seba samého, vydymovanie pre dosiahnutie harmónie a ako pomôcka pri meditácii.

O lektorovi:
Daniel Krupaji Máčovský – jogín telom aj srdcom. Jeden z mála učiteľov jógy duše (Atma Kriya Yogy) na svete. To, čo nenašiel v živote ako vrcholový športovec, farmár, úspešný finančník, riaditeľ banky, komunálny politik, spoločník veľkej firmy, cestovateľ, dobrodruh, filantrop a altruista, našiel v jóge. Už niekoľko rokov žije plnohodnotným jógovým životom, učí a propaguje ATMA KRIYA YOGU – jógu duše, cestuje do Indie a prevádzkuje jógový ethno obchod www.premavatarshop.com.

Teším sa na stretnutie ❤



KDE: Joga Srdcom, Námestie SNP 3, BB (3tia brána pod radnicou)
KEDY: 25.3.2018
ČAS: 11:00-17:00h
CENA: 18€

PRIHLÁSIŤ SA NA WORKSHOP – v rezerváciach si nájdi názov workshopu

(odhlásenie je možné minimálne 3dni pred workshopom, vstupné sa uhrádza na účet č.: SK2883300000002301097124 , do predmetu napíš, o aký ws sa jedná)

min.počet, aby sa workshop uskutočnil : 5 ľudí, max. kapacita – 25 ľudí

POZRIEŤ NA FACEBOOKU