Článok blogu

Úvod do ájurvédy

Na tomto workshope – úvod do ájurvédy sa dozviete, čo je ájurvéda a aký je rozdiel medzi ájurvédou a západnou medicínou.
Aké elementy sa nachádzajú v nás i okolo nás a prečo ich nerovnováha spôsobuje zdravotné problémy.
Predstavíme si základné telesné typy, známe ako Váta, Pitta a Kapha, a povieme si, ktoré potraviny sú pre jednotlivé typy vhodné a nevhodné, a prečo je to tak.
Vysvetlíme si, čo sú guny a ako spolu súvisia prána, tédžas a ódžas.
Dozviete sa, ako poznatky ájurvédy zakomponovať do svojho života a ako vyzerá každodenný život s ájurvédou – dinačárija.

O lektorke Mgr. JANA GURNÍKOVÁ Joanna Gurnik

Absolvovala trojročnú Školu ájurvédskej medicíny u popredného českého ájurvédskeho terapeuta Pavla Hlôšku a svoje poznatky si prehĺbila v Indii štúdiom jógy, ájurvédskych terapií či princípmi reiki. Zaoberá sa tiež vastu, védskou náukou o bývaní, o vastu a ájurvéde viedla rôzne prednášky na Slovensku a v Čechách. Momentálne pôsobí ako lektorka jógy v popradskom jógovom štúdiu, externá lektorka pražského jógového štúdia Dům jógy, poradkyňa na výživu z pohľadu ájurvédy a masérka.
http://www.ajurvedajogatatry.sk/
FB: Ájurvéda Jóga TatryKDE: Joga Srdcom, Námestie SNP 3, BB (3tia brána pod radnicou)
KEDY: 14.4.2018
ČAS: 10:00-13:00h
CENA: 20€ (V prípade, že sa zúčastníš oboch workshopov, cena je 35€)

PRIHLÁSIŤ SA NA WORKSHOP – v rezerváciach si nájdi názov workshopu

(odhlásenie je možné minimálne 3dni pred workshopom, vstupné sa uhrádza na účet č.: SK2883300000002301097124 , do predmetu napíš, o aký ws sa jedná)

min.počet, aby sa workshop uskutočnil : 6 ľudí, max. kapacita – 20 ľudí

POZRIEŤ NA FACEBOOKU