Článok blogu

Jogový víkend s Deni Ha

 

Tak a je to tu, priatelia!
Prvý jogový pobyt tohto roku na novom mieste v čarokrásnej prírode Poľany. Naše veselé, pohodové joga pobyty odštartujeme touto víkendovkou. Tento jogový pobyt bude zameraný na utíšenie neustále aktívnej mysle, na objavenie pokoja vo vnútri a spoznanie zázračnej sily dychu.
Teším sa na Vás
s láskou
Deni

☀ Čo môžeš očakávať?

ॐ joga ráno a večer (hatha yoga, joga pre zdravý chrbát, yin joga)
ॐ pozdrav slnka pri jeho východe
ॐ workshop – ako správne cvičiť základné asány
ॐ pranayam – dýchacie techniky pre zlepšenie trávenia, zvýšenie energie a pre vyčistenie myšlienkových pavučín
ॐ úvod do meditácie
ॐ spievanie a význam Gayatri mantry
ॐ zažiješ silu kundalini mantry SA TA NA MA – mantra zmeny a transformácie
ॐ pocítiš účinky aromaterapie

Na pobyte sa pokúsime úplne odpojiť, aby sme sa znovu NAPOJILI NA SAMÝCH SEBA. Ochutnáš rôzne jogové techniky, v ktorých môžeš pokračovať aj doma. Zistíš ako bezpečne a zdravo cvičiť základné jogové asány, pošleš svoju myseľ na dovolenku a spoznáš liečivú silu DYCHU, uvoľníš stuhnuté emócie v svaloch, pootváraš kĺby, prečistíš lymfu, vyplavíš toxíny, dopraješ orgánom dychovú sprchu a zažiješ vedomý oddych….lebo práve ten lieči a je tak potrebný, aby sme dokázali balansovať hektickosť našich životov 🙂 …bude aj meditačná prechádzka v prírode …a možno, ak dovolíš mysli sa na chvílku stíšiť tvoja duša začne rozprávať, lebo SRDCE túži mať víziu a s ľahkosťou ju napĺňať…KEDY: 18.-20.5.2018 (prvá joga v piatok o 18h, končíme v nedeľu okolo 15h)
KDE: chata Blato, Hriňová pri Detve
CENA: do 1.5.2018 130€ , cena po 1.5.2018 150€
PRIHLÁSIŤ sa vyplnením online formuláru TU: doplním čoskoro, môžeš mi zatiaľ napísať email: info@deniyoga.sk

☀ v cene je zahrnuté ubytko na 2noci + zdravá vegetariánska strava (začíname v piatok večerou, končíme nedeľným obedom) + lektorné.

☀ fotky ubytovania TU: https://www.facebook.com/pg/chatablato/photos/?ref=page_internal

min.počet 8ľudí, max.počet 12ľudí

POZRIEŤ NA FACEBOOKU☀ niečo v skratke o mne:
Jogu som objavila u protinožcov v roku 2011, kde som chvíľu fotila klokany, odvtedy som ju ochutnávala, kde sa dalo..v Austrálii, USA, Anglicku, Indii, kadetade po svete a napokon aj doma. Počas mojho života v UK som mala šťastie, že jedným z mojich prvých učiteľov bol Jozef Wiewel, známy učiteľ jogovej anatómie, ktorý mi dal stabilné základy. Jeho 30r. skúsenosti sú doteraz pre mňa veľkým zdrojom poznania. Som vďačná aj za ďalších učiteľov doma aj v zahraničí, ktorí ma inšpirujú. Na joge ma baví, že ma učí spomaliť a starať sa o svoje telo, myseľ i ducha, pravidelne si uvedomovať aký kľúčový je v našom živote DYCH a pestovanie si radosti zo života.

Certif.: RYT300, hatha joga, hot yoga, jogová aromaterapia

Viac sa dočítaš na mojej webstránke www.deniyoga.sk, kde nájdeš nejaké foto aj z predošlých joga pobytov – pre motiváciu 🙂