Článok blogu

Akrojoga I.+II. – 6týždňový kurz

Pre veľký záujem opäť otvárame NOVÝ kurz určený pre začiatočníkov ale aj mierne pokročilých, ktorí chcú zlepšiť techniku a posunúť sa ďalej. Zopakujeme si základné pozície a budeme sa zameriavať na ladnosť a prechody. Budeme hľadať a objavovať, ako rozvinúť možnosti vlastného tela a pri tom sa baviť a smiať. Pretože pokiaľ je to zábava, tak je to správne, ako hovorí spoluzakladateľ Acroyogy, Jason Nemer.

Stetneme sa 6krát/90min a naučíme sa ako lietať, dávať oporu, ale aj podporu (spotting). Porozumieme lepšie vlastnému telu, budeme hľadať rovnováhu a harmóniu, plynulosť pohybu. Rozvinieme si dôveru vo vlastné schopnosti, ale aj komunikáciu, odovzdanie a pocit zodpovednosti. Budeme lietať, ale aj bezpečne padať, smiať sa a objavovať možnosti vlastného tela. Na konci kurzu budeš ovládať jednoduchú zostavu na seba nadväzujúcich pozícií.

Ak máš chuť zažiť niečo iné… čo pre teba bude výzva, ale pritom sa budeš baviť… prídi, budeme sa na teba tešiť 😊
Sám alebo s kamošom/kamoškou..partnerom/partnerkou, hlavne však s chuťou lietať a pomôcť lietať…

==============
KDE: Joga Srdcom, Námestie SNP 3, BB (3tia brána pod radnicou)
KEDY: kurz bude prebiehať v období od 09. 11. – 14. 12. 2017 (6x po 90min.)
ČAS: každý štvrtok o 20:00h
CENA: 30€

PRIHLÁSIŤ SA NA KURZ

UDALOSŤ NA FACEBOOKU

(rezervuj si miesto priamo cez link alebo na webe v sekcii REZERVÁCIE, potvrdenie prebieha úhradou sumy na účet alebo v hotovosti pred workshopom, odhlásenie je možné minimálne 3dni pred kurzom,).

číslo účtu: SK2883300000002301097124
(do predmetu napíš, o aký ws sa jedná)

min.počet, aby sa kurz uskutočnil : 8 ľudí, max. kapacita – 15 ľudí