Najčastejšie otázky

Faq

Pozrieť návod, ktorý sme pre teba vytvorili.

Pozieť video návod na youtube – ako spustiť zoom konferenciu. 

Sídlime v centre mesta na adrese: Horná 14, Banská Bystrica. 

Je to ulica oproti hlavnej pošte, zídeš trochu nižšie (cca 200m).

Blízko cestovky FIFO ako sú voňavé Fornetti, vojdeš do brány, na pravo hore po schodoch a už si doma 🙂

Parkovanie je možné kdekoľvek v centre mesta. Ak je miesto, parkovať môžeš aj priamo pred štúdiom. Je platené a od určitých hodín je parkovanie zadarmo. 

Pohodlné oblečenie, legíny, tepláky, tielko, tričko. Ideálne je z bavlny, nech telo môže dýchať. V zimnom období odporúčame dlhý rukáv a hrubšie ponožky do záverečnej relaxačnej pozícii v ľahu,  inak sa cvičí naboso. Na HOT YOGU odporúčame tielko a kraťase.

Kvôli súčasným hygienickým opatreniam si prosím prines vlatnú podložku. Ak nemáš, dajú sa u nás kvalitné podložky zakúpiť za 36€ alebo požičať za 2€. 

Na hot yogu si prines 2uteráky, jeden na podložku a druhý do ktorého sa utrieš.

Kvôli súčasnej situácii je kapacita sály obmedzená na 6zákazníkov. Rezervuj si radšej miesto. 

Rezerváciu nájdeš v rozvrhu. Vyberieš si hodinu a prihlásiš sa.

Platenie vstupného prebieha pred začiatkom hodiny, kde si môžeš zakúpiť, buď jednorázový vstup alebo nabiť online kredit a mať zvýhodnené ceny hodín.

Odhlásenie je možné minimálne 12hodín pred začiatkom hodiny. 

Áno. Keď sa prihlasuješ na hodinu, môžeš si zvoliť počet rezervácii, buď len seba alebo +1.

Jednorázové vstupy
  • hodiny Jogy….7€
  • Hot Yoga….12€
  • Joga pre krásu….10€
Zvýhodnené vstupy po dobití kreditu
hodiny Jogy….6€
Hot Yoga….10€
Joga pre krásu….8€

Zvýhodnený členský príspevok na jogu môžeš získať po nabití kreditu v minimálnej hodnote 50€. Kredit je možné si nabiť iba u nás s platbou v hotovosti. Platnosť kreditu je 3 mesiace od dobitia. Kredit platí na všetky hodiny okrem workshopov a kurzov.

Najlepšie je nemať očakávania a radšej sa nechať unášať prúdom. Ako na jogovej podložke, tak aj v živote. Budeme sa hýbať, dýchať, potiť sa, relaxovať. Prvé hodiny jogy môžu byť trošku náročné, ale krivka učenia je veľmi strmá. Každou jednou hodinou sa budeš s jogovými technikami viac oboznamovať, až sa Ti prepojenie dychu, pohybu a vedomia stane prirodzeným a všetko sa začne meniť ako na jogovej podlože, tak aj v živote. Zrazu pocítiš ako chutí skutočná meditácia v pohybe.

Samozrejme. Joga je pre všetkých. Pravidelným cvičením flexibilitu a silu nadobudneš. Na hodinách lektor často-krát ponúka viac variácií pozícií. Ak máš chuť, prečítaj si o tom zaujímavý blog Jogový paradox – flexibilita.

V tomto prípade sa radšej poraď o svojich možnostiach a rozsahu pohybu s lekárom. Vždy platí, že je dobré počúvať svoje telo a poznať jeho hranice. O vážnejších zdravotných problémoch ako sú problémy s chrbticou, vysoký krvný tlak, problémy so srdcom a pod. VŽDY informuj lektora pred začiatkom každej hodiny.

Štúdio sa zatvára 5 minút pred začiatkom každej hodiny, aby sme mohli v pokoji začať. Do štúdia sa už viac nedá dostať. Je to pre dobro všetkých, aby najmä ľudia a ani lektor neboli v priebehu hodiny rušení.

Ďakujeme za pochopenie. 

Hodina vždy končí záverečným oddychom v šavásane, bez tejto pozície akoby celé cvičenie strácalo svoj účinok. Predčasný oddchod zo štúdia by narušil priebeh hodiny.

Áno, v štúdiu je samostatná dámska aj pánska šatňa. V dámskej šatni sú malé skrinky na odkladanie mobilu/peňaženky. 

Páni si môžu vzácne veci odložiť zatiaľ za bar.

Máme 2sprchy. Aj keď, po joge sa neodporúča hneď sprchovať. 

 

Áno. Stačí si vybrať lektora a dohodnúť sa osobne s ním.