Článok blogu

Deni Ha

Joge sa venuje od roku 2011, učiť začala pred 3mi rokmi a od roku 2016 spolu s priateľom založila Jogu Srdcom. Deni dbá na bezpečné a zdravé cvičenie jogových asán, tak aby sa telo a hlavne chrbtica – náš strom života postupne liečila. Snaží sa učiť to, čo jej dáva zmysel na základe vlastných skúseností a dlhoročných skúseností jej učiteľa. Dych, správne zarovnanie v asánach a bdelosť sú kľúčom, tvrdí.

Hoci je len na začiatku svojej učiteľskej praxe, už teraz cíti, že rada učí ľudí viac než len precvičovanie asán. Baví ju spoznávať spoločné nachádzanie dobrého pocitu nielen zo svojho tela, ale hlavne zo spokojnej duše, ktorý joga so sebou prináša, baví ju tiež vytvárať veselú komunitu ľudí, ktorí majú spoločný cieľ, a to vidieť lásku a dobro, a tak i konať. ,,Kiež každý v sebe objavíme farbičky, s ktorými si môžeme vymalovať život podľa svojich predstáv. Joga nie je len cvičenie, je to aj dobro a zdravie – niečo, čo je v každom z nás“, hovorí Deni.

Okrem vedených hodín v štúdiu, organizuje aj jogové pobyty na chatách a pri mori, rada učí na festivaloch, píše blogy, fotí a cestuje. Viac nájdeš na jej webstránke  www.deniyoga.sk