Workshop

Večerné rozhovory s Heňou ~ Domov s dušou

21.9.2021 o 17:30 hod ~ začíname

Prostredie, kde trávime podstatnú časť každého dňa má veľký vplyv na náš život. Na niečo z toho máme dosah a môžeme to urobiť podľa svojich potrieb. Pozrime sa na to spolu a inšpirujme sa. Aj drobné úpravy dokážu urobiť veľké zmeny v dynamike života. Rada sa podelím o skúsenosti z mojej dlhoročnej praxe s interiérmi a predstavím jednoduché, funkčné, pekné a dlhodobo udržateľné riešenia.

Nech je aj váš interiér zdrojom životnej sily a radosti. 

Vypočuj si podcast s Heňou o kurze

Možno stojíš pred veľkou výzvou v podobe vytvorenia nového bývania, alebo máš chuť na zmenu vo svojom dlhšie obývanom priestore. Počas jednotlivých stretnutí prejdeme postupne celým týmto procesom. Naučíš sa vidieť veci v nových súvislostiach. Všetko, čo sa ti teraz zdá ako náročná téma, do ktorej nemáš čas a šancu prenikať sa môže odrazu javiť ako zvládnuteľná téma, v ktorej si dokonca môžeš vedome vyberať podľa svojich potrieb. Svoj priestor uvidíš očami dizajnéra a to nielen v práci s materiálmi, ale aj logikou a ergonómiou. Výhodou opakovaných pravidelných stretnutí je tematická kontinuita a rýchle napredovanie s viditeľným výsledkom za krátke časové obdobie. Absolvovaním všetkých stretnutí získavaš celistvé informácie a reálne viditeľné výsledky.

Uzatvorená skupina vytvára veľmi podporné prostredie, ktoré je samo o sebe motivačné. Priestor pre dôveru, zdieľanie a priateľstvá je samozrejmosťou. Vytvára sa čas aj pre individuálne požiadavky.

Už po prvých stretnutiach môžeš vidieť výrazný posun vo vnímaní vonkajšieho prostredia a spôsobe tvojho uvažovania.

Každé stretnutie trvá 2 hodiny a celkovo je ich osem.

Cieľ kurzu:

Cieľom kurzu je spoznanie a osvojenie jednoduchých súvislostí a princípov pri zariaďovaní, schopnosť vnímať svoj priestor a vedieť ho vhodne harmonizovať. Už nikdy nebudeš potrebovať podobný kurz a ani nikoho rady.

Všetky informácie sú trvalé a to, čo sa tu naučíš, ti už nikdy nikto nevezme. Vždy a všade to už budeš vedieť použiť. 

Zmení to tvoj doterajší pohľad na osobný priestor.

Tešíme sa na teba 😉

Harmonogram stretnutí:
21.9. – 9.11. 2021 ~ 8 spoločných stretnutí

KEDY: Utorky 17:30 hod- 20:00 hod
KDE: Niyama, Horná 14 Banská Bystrica
CENA: 199€

Registrácia: v rezervačnom systéme