Článok blogu

joga šťastia s Katy

Zdravím Vás priatelia, tu Katy predstavujem Vám Jogu šťastia:). Prečo ŠŤASTIA? Lebo mám pocit, že byť jednoducho šťastným, je prirodzený stav nášho bytia. A že je to len malá strata orientácie, ktorá spôsobí, že sa tak necítime. Naučili nás závislosti na názoroch tých, čo chcú len naše dobro a my ostávame po zbytok nášho života vycvičení a poslušní. Nečudo, že to potom celé nevyzerá podľa našich predstáv :). Ale stačí len trocha disciplíny a praxe.

Na tej našej hodine, kde vychádzam z rozohrievajúcich a spevňujúcich cvikov klasickej hatha jogy, dychových cvičení, ásan aj relaxačných metód, trénujeme nielen svaly, ale aj pozornosť a citlivosť k vlastnej jedinečnosti a dokonalej múdrosti nášho tela. Stačí naozaj málo: vnímať, dýchať, cvičiť a žiť, s láskavou pozornosťou a rešpektom k Životu v sebe. A odrazu sa začne celý systém sám od seba harmonizovať. Telo štíhlie a pružnie, samé sa lieči, lebo má tú schopnosť, a žiari vnútornou krásou.

Aj to je Joga ŠŤASTIA :)). Máme tú moc, naozaj!

Vaša Katy

PRE KOHO JE HODINA VHODNÁ: nie je podstatné, či s jogou začínaš alebo si pokročilý, lekcia je určená pre toho, kto má naozaj veľkú chuť prísť.