Článok blogu

Shiatsu masáže 

Tejto masáži som sa  začala venovať po tom, ako sa vďaka nej vyliečilo moje telo aj duša a pocítila som jej liečivé účinky na vlastnom tele.

Je to japonská liečivá masáž, pri ktorej sa harmonizuje tok životnej energie v tele, posilňuje myseľ a imunitný systém, a tak podporuje samoliečivé a regeneračné procesy v tele aj duši.

Pracuje sa pri nej pomocou strečingu, tlaku ako aj jemného dotyku, čím sa uvádza tok životnej energie do pohybu. Tá sa potom môže dostať do postihnutej oblasti a obnoviť  jej správnu funkciu.

Masáž prebieha na matraci bez použitia oleja cez oblečenie. Masáž je na konci obohatená o pohladenie energetického tela zvukovou masážou a aromaterapiou. Masáž trvá približne hodinku a pól.

Pre mňa je shiatzu úžasným prostriedkom na liečenie duše prostredníctvom nášho tela.

Fyzické  telo vnímam ako naše vozítko s veľkou múdrosťou a  schopnosťou samoliečenia a regenerácie. Treba sa však o neho  s láskou starať  a hlavne počúvať signály, ktoré nám dáva. Formou bolesti alebo choroby nám dáva signál, že naše myslenie alebo konanie nám škodí.

Masážou sa energia znovu rozprúdi a telo sa môže uzdraviť. Avšak rovnako dôležité ako postarať sa o fyzické telo je aj pohľad do seba. Uvedomenie si toho ako premýšľam , čo mi ubližuje, čo si skutočne želám a potrebujem.A následne zmeniť alebo odstrániť  vzorec myslenia, ktorý  nám neželaný stav spôsobuje. A práve preto, sú neoddeliteľnou súčasťou mojej práce  rozhovory, kde pomáham pomocou môjho vhľadu vniesť svetlo a nájsť  tie vzorce, ktorá nám ubližujú.

Masáže robím po telefonickej dohode buď v štúdiu Joga Srdcom alebo u mňa doma.

Teším sa na Vás

Katka Saboová

mobil: 0948 191 895