Článok blogu

Koncert na handpanoch Ďuri z Prahy

V našom štúdiu bude opäť veselý KONCERT. 

Ďuri z Prahy prijal naše pozvanie a pripravil si pre vás koncert, ktorý ťa nabije dobrou energiou 🙂 vo štvrtok večer po yin joge.. 

PS: (tí čo prídete na špeciálnu relax hodinu yin jogy, ktorá je pred koncertom, máte koncert grátis) 

Info o hodine yin jogy nájdeš tu: 
https://www.facebook.com/events/493712484452540/

O HUDOBNÍKOVI: 

„Volám sa Juraj a moje umelecké synonymum je M.T.P. -som hudobník pochádzajúci zo Slovenska žijúci v Prahe… Vlastním ( zatiaľ ) 5 handpanových nástrojov – 2 x Caisa drumy vyrobené v Nemecku a 3 x Djangar pan vyrobený na Slovensku… Mám viacero hudobných projektov,ale vystupujem i ako sólo hráč….Handpany kombinujem i s africkým djembe a zároveň s arabskou darbukou….Vytváram tak relaxačno energickú smršť nostalgických a zároveň divokých rytmov a tónov….

Vystupujem po kluboch ,čajovniach,festivaloch,ale i na ulici v podstate po celom svete…. Mám za sebou škálu koncertov na miestach ako je južná,stredná európa,balkán,škandinávia,ale vystúpil som už aj v exotike ako je napríklad krásny Nepál,či India….

Rád vám zahrám pár skladieb a v prípade záujmu prebehne malý workshop ,kde ukážem techniku hry na handpanové nástroje a samozrejme záujemcovia si budú mocť tento netradičný,nádherný nástroj osobne vyskúšať…. 

Teším sa na Vás. 
Ďuri

VYPOČUJ SI, čo budeš počuť a cítiť na živo:
https://www.youtube.com/watch?v=xkBd2W-meTU
https://www.youtube.com/watch?v=AzErfH24oWk&t=1s

==========
KDE: Joga Srdcom, Banská Bystrica
KEDY: 03.01.2019
ČAS: 21:45 – 23:00h
PRÍSPEVOK: 5€
PRIHLÁSENIE: na koncert stačí len prísť o 21.45h do štúdia Joga Srdcom, nemusíš sa prihlasovať
==========

UDALOSŤ JE AJ NA FACEBOOKU.

VSTUP do štúdia je vždy otvorený cez zadnú bránu na ulici Kapitulská 12 (prejdi dozadu, cez všetky parkoviská, štúdio je na konci). Ak by bola brána zatvorená, zavolaj nám, otvoríme ti ju na diaľku. mobil: 0902 804 252