Štúdio

Toto je história jogy srdcom, ktorá sa začala 12.2.2016.

Nový príbeh nového priestoru s novou spolumajiteľkou Dáškou s Tebou pozdielame čoskoro. A pridáme aj fotky, ako sa štúdio stavalo. 

Ako všetko, čo sa tvorí srdcom, má svoj príbeh, tak tomu je aj s naším štúdiom, tiež sa za ním ukrýva obyčajný ľudský príbeh. Otvorenie jogového štúdia bol kedysi len odvážny sen dievčaťa žijúceho vo svete. To dievča stále niekam cestovalo, niečo hľadalo, po niečom túžilo. Najviac však malo túžbu robiť niečo, čo bude dávať zmysel.

Pretože krásna je každá práca, pri ktorej môžeme niekomu pomôcť zmeniť život v lepší.

Sen vytvoriť raz priestor na cvičenie jogy bola rokmi jogovej praxe intenzívnejšia, naopak niekedy dokonca na chvíľu upadla aj do zabudnutia. Zrazu stretnete na svojej ceste človeka, ktorý vám dodá odvahu premeniť sny na skutočnosť.

Takého človeka som stretla aj ja, bol to môj priateľ, ktorý mi pomohol v najťažších chvíľach vyšplhať sa opäť hore a nabrať odvahu naplniť túžbu. A tak sme spoločne sme vytvorili priestor pre ľudí, ktorí hľadajú možno tiež svoj sen alebo len majú chuť si zacvičiť jogu v príjemnom priestore a spoznať podobne zmýšľajúcich ľudí.

Ľudí, ktorí milujú život a túžia vnútorne rásť.

Život plný jogy, lásky a splnených snov Ti prajú

-Deni & Ondrej


Ďakujeme všetkým priateľom, ktorí nám pomohli Jogu Srdcom vytvoriť, bez vás by to nebolo ono! Veľká vďaka patrí aj Romčovi, ktorý nám intenzívne pomáhal, len ho foťák nestihol zachytiť.