Ktorá hodina jogy je pre mňa vhodná? …podobné otázky sme snáď na začiatku mali všetci, pritom odpoveď je jednoduchá. 

Skúšaj, až kým neobjavíš presne to, čo tvoje JA (duša aj telo) potrebuje, budeš to cítiť. Naši lektori učia jogu SRDCOM a tak aj tebe srdce napovie, ktorá hodina Ti lahodí.

Učiteľ ti ponúka zažiť to, čo mu jeho jogová prax odhlalila. Hovorí sa, že štýlov jogy je toľko, koľko je jogových učiteľov, aj preto najlepšie ako zistíš, ktorá joga ti je blízka je, že hodinu vyskúšaš.

Pravidelným zapájaním jogových techník do života ako sú asány, pranayama a meditácia, sa Ti otvoria nové možnosti spokojného bytia. Joga Ti bude len dávať, presne toľko, koľko budeš otvorený s pokorou príjmať.


 OPIS HODÍN 

 

Zdravý chrbát I. s Luci

 

Hodina zdravý chrbát vychádza z pôvodnej hatha yogy. Hodina je určené pre úplných začiatočníkov, ktorí chcú ochutnať čaro jogy, pocítiť pokoj, harmóniu, radosť zo života a lásku. Asány budú jednoduché, plynulé, zamerané na liečenie chrbtice a kĺbov, vitalitu a zdravie. Viac

 

 

Zdravý chrbát I. s Vandou

 

Hodina so zameraním na zdravý chrbát bude vedená v štýle hatha jógy. Zladíme, precítime a spojíme energiu dychu s pohybom. V rytme nášho dychu sa s ľahkosťou rozhýbeme a posilníme našu chrbticu. Viac