Článok blogu

Oznam – zmena v štúdiu Joga Srdcom

Milí priatelia Jogy Srdcom

Život je neustály pohyb. Dokazuje to aj skutočnosť, ktorá vznikla len pred pár dňami v našom/vašom štúdiu.

Už dlhšie sme uvažovali nájsť pre vás nový väčší priestor, no netušili sme, že to príde tak skoro a to nie z dôvodu nášho rozhodnutia. Je to veľká škoda, ale majiteľ budovy sa rozhodol náhle ukončiť nájomnú zmluvu. Je nám to ľúto, že nie je v našej moci to zvrátiť. Bol to pre nás šok. Preto sme nútení opustiť tieto priestory, ktoré sme spoločne s vami vybudovali.

Zatiaľ hodiny pokračujú do konca februára a možno aj pár dní v marci, to vám ešte dáme včas vedieť, podľa toho ako sa všetko bude vyvíjať.

Jogu Srdcom sme vybudovali so zanietením otvoriť príjemny priestor pre nás všetkých, ktorý nás bude spájať a prinášať pozitívnu energiu cez jogu. Kde sa budú vytvárať nové priateľstvá a nadobúdať väčšia sila pre spokojné plynutie životom.

Tento zámer sa nám podaril hlavne vďaka vám! Všetky vaše ohlasy, emaily, osobné poďakovania, že sme vám pomohli opäť rozžiariť svetlo v sebe, boli pre nás tou najväčšou odmenou.

Postaviť štúdio skoro z ničoho v centre mesta, nebolo ľahké, tak ako nebude ľahké ho opustiť. No sme odhodlaní ho vytvoriť na novom mieste. Už teraz pracujeme na plné obrátky, aby sme sa stihli presťahovať a to už v mesiaci marec. Tak ako sa my tešíme na niečo nové, vy sa môžte tešiť na nové priestory. Veríme, že ich možno aj s tvojou pomocou nájdeme.

Ak by si vedel o krásnom priestore, kde si vieš predstaviť Jogu Srdcom,  daj nám prosím vedieť emailom na: info@jogasrdcom.sk

Zastavili sme zatiaľ predaj permanentiek a bude možné si zakúpiť už len jednorázové vstupy v upravenej cene 5e za jogu a 8e za hot yogu. Všetky vaše permanentky budú naďalej platné v nových priestoroch. Ideálne však, ak je pre vás možné, môžete si ich vyčerpať v mesiaci február, keďže zatiaľ netušíme ako rýchlo sa nám podarí priestor nájsť.

V štúdiu budú vyznačené veci na predaj za polovičné ceny, aby sme odľahčili všetko, čo musíme sťahovať. Budeme radi, ak vám urobia radosť a nás to pri sťahovaní jemne odľahčí.

Joga Srdcom nikdy nemala za sebou silnú finančnú oporu, bola postavená z posledných úspor dvoch mladých ľudí a takto to bude aj s novým štúdiom, do ktorého sme odhodlaní vložiť ešte viac energie a úsilia ho vybudovať pre nás všetkých príjemné a stabilné. Obohatení o predošlé skúsenosti a poznanie.

Nebude to ľahké , avšak ochota robiť ťažké veci nám otvára dvere k novým možnostiam.

s láskou

Deni a celý tím Jogy Srdcom