Článok blogu

Pravidelný workshop tai-či-čuan s Petrom Krčom

Tai-či-čuan je systém meditácie v pohybe, ktorý vznikol v Číne.
Vedeli ste, že Tai-či vlastne znamená Jin-Jang?

Je to cesta skúmania duality vesmíru a snáď aj toho, čo sa za stvorenou dualitou skrýva…

Udržiavanie bdelej pozornosti na pozíciu tela, pohyb v priestore, vnímanie zmeny v sebe a okolí, ale aj zvýšenie schopnosti udržiavať rovnováhu tela a mysle.

Tai-či-čuan ako bojové umenie?
Áno, to bol vždy jeden z hlavných účelov využitia hlbšieho poznania. To v minulosti zvyšovalo možnosti prežitia rodín, ktoré ho udržiavali ako tajný systém odovzdávaný generačne.

Workshop je vhodný pre začiatočníkov, aj pokročilých.

==============================

KDE: Joga Srdcom, Námestie SNP 3, Banská Bystrica
KEDY: 17.02.2019 (čas: 12:00 – 15:30h)
CENA: 15€                                                                                                                                                REGISTRÁCIA: priamo u lektora cez email  alebo telefon
email: krcpeter@gmail.com
mobil: 0911 557 769

==============================

UDALOSŤ JE NA FACEBOOKU.

Na workshop príd minimálne 20minút skôr, aby sme začali načas.

POZOR – DÔLEŽITÉ INFO PRE TEBA:
Vstup cez víkend je otvorený, len cez zadnú bránu na ulici Kapitulská 12 (prejdi dozadu, cez všetky parkoviská, štúdio je na konci). Ak by bola brána zatvorená, zavolaj nám, otvoríme ti ju na diaľku.

LEKTOR – PETER KRČ
Čchi kungové cvičenia cvičím už viac ako 22 rokov, ako súčasť zložitejšieho systému, ktorý sa nazýva Tai-chi chuan. Navštevujem najvyššieho majstra v Japonsku, od ktorého sa učí novým technikám, ktoré neskôr odovzdávam svojim žiakom na hodinách na Slovensku či na workshopoch v zahraničí. Súčasný spôsob života prináša množstvo zdravotných problémov. Čchi kung je cestou, ako získať späť stratený pocit celistvosti. Workshopy sú vždy na pár hodiny jeden-dva krát do mesiaca.