Článok blogu

Relax yin joga s magickým zvukom handpanu – špeciálna hodina

V pondelok 03.01.2019 večer o 20:00h bude špeciálna hodina relaxačnej yin jogy s Deni Ha za sprievodu živého magického nástroja – handpan + večer koncert Ďuriho z Prahy. 

O HODINE:
Prečo si dopriať vedomú relaxáciu na joge?
Relaxačná joga je hodina v štýle yin yogy (dlhé zotrvávanie v pozíciach, aby sa všetko uvoľnilo, čo sa má uvoľniť – napätie z kĺbov, emócie zo svalov, stuhnutosť z mysle). 

Joga je viac o vnútornej sile než o svaloch. Na tejto hodine to pochopíš. Spoznáš svoj dych, jeho dar uviesť ťa do pokoja a harmónie so samým sebou. Naučíš sa stíšiť a len pozorovať. 

Na hodine sa naučíš jazyk duše vnímať a chápať, transformovať do života. Táto hodina bude EXTRA MAGICKÁ, umocnená živou hudbou nástroja s DUŠOU. 

Hudba ťa uvedie do ešte hlbšej HARMÓNIE s tvojim hlbokým energetickým prúdom a vedomím. Takto sa transformujeme a meníme v súlade so svojou pravou podstatou.

PRE KOHO JE HODINA VHODNÁ: pre všetkých, a to doslova..každý z nás by si mal dopriať vedomý liečivý oddych

~~~~~~

O HUDOBNÍKOVI: 
„Volám sa Juraj a moje umelecké synonymum je M.T.P. -som hudobník pochádzajúci zo Slovenska žijúci v Prahe… Vlastním ( zatiaľ ) 5 handpanových nástrojov – 2 x Caisa drumy vyrobené v Nemecku a 3 x Djangar pan vyrobený na Slovensku… Mám viacero hudobných projektov,ale vystupujem i ako sólo hráč….Handpany kombinujem i s africkým djembe a zároveň s arabskou darbukou….Vytváram tak relaxačno energickú smršť nostalgických a zároveň divokých rytmov a tónov….

Vystupujem po kluboch ,čajovniach,festivaloch,ale i na ulici v podstate po celom svete…. Mám za sebou škálu koncertov na miestach ako je južná,stredná európa,balkán,škandinávia,ale vystúpil som už aj v exotike ako je napríklad krásny Nepál,či India….

Týmto si vás dovolím pozvať na cvičenie jógy, pri ktorom budete mať možnosť zapojiť i sluch a vnímať tak nádherný zvuk tohto zaujímavého inštrumentu….

VYPOČUJ si nahrávku zvuk tu: https://www.youtube.com/watch?v=xkBd2W-meTU

~~~~~~~
KONCERT začína o 21:45h 

(po hodine yin jogy – pre účastníkov relax jin jogy je koncert v cene) Inak príspevok na 2h koncertík je 5euro.

Po cvičení zahrám pár skladieb a v prípade záujmu prebehne malý workshop ,kde ukážem techniku hry na handpanové nástroje a samozrejme záujemcovia si budú môcť tento netradičný,nádherný nástroj osobne vyskúšať…. 
Teším sa na Vás. 
Ďuri

==============
KDE: Joga Srdcom, Banská Bystrica
KEDY: 03.01.2019
ČAS: 20:00-21:30h
PRÍSPEVOK: 12€ ( alebo cez permošku škrtnutím 2vstupov) 
REGISTRÁCIA: prebieha cez náš rezervačný systém na www.jogasrdcom.sk

UDALOSŤ JE AJ NA FACEBOOKU.