Článok blogu

Relax yin joga s tibetskými miskami

Teší nás, že sa z jedinečnej udalosti stala pravidelnosť a „Meky“ so svojimi tibetskými miskami u nás rozozvučí 2x za mesiac hodiny realaxačnej yin jogy.

Telo sa lieči v pokoji, pri vedomom dýchaní si prečistíš telo i zvnútra, dhlšie zotrvanie v asánach ti otvorí kĺby, uvoľní napätie vo svaloch, tkanívách, zmäkčí fasciu.

Po hodine sa budeš cítiť ľahšie, slobodnejšie, spokojnejšie. Hodina je v štýle YIN YOGY – tento štýl jogy balancuje hektickosť našich životov a privádza nás do rovnováhy. Dopraj si vypnutie a s čistou hlavou ukonči deň.

Liečenie zvukoterapiou – HROU NA TIBETSKÝCH MISKÁCH prehlbuje relaxáciu (uvoľňuje svalové a energetické bloky), odbúrava stres, pozitívne ovplyvňuje činnosť mozgu – synchronizuje mozgové hemisféry a navodzuje kľud, dobíja telo energiou, upravuje krvný tlak a harmonizuje psychiku.

=================
PRIHLÁSENIE / CENA:

Prihlásenie ako na hodinu cez web
cena: 7eur
(dá sa odpísať z permanentky + doplatok)
– maximálne 15 ľudí.
=================

Meky nám príde zahrá každé dva týždne, hodiny s tibetskými miskami sa budú opakovať v stredu v týchto dňoch:

MAREC:

7.3., 21.3.

O HUDOBNÍKOVI:

Miro Randuška – muzikoterapeut
„Ako si pamätám, fascinovali ma rôzne zvuky, rytmus a hudba. Nebol to jeden, určitý štýl. Pôsobila na mňa. A keď sa TO stalo, vždy som citil NIEČO, čo sa ma dotklo hlboko v mojom vnútri. Bol som tak okúzlený, že som to NIEČO začal hľadať. Byť muzikoterapeutom nemôže byť každý, ale každý môže hrať na „muzikoterapeutické nástroje“ pre potešenie a s priateľmi v kruhu.

O HODINE:
Prečo si dopriať vedomú relaxáciu na joge?
Relaxačná joga s Deni je hodina v štýle yin yogy (dlhé zotrvávanie v pozíciach, aby sa všetko uvoľnilo, čo sa má uvoľniť – napätie z kĺbov, emócie zo svalov, stuhnutosť z mysle).

Joga je viac o vnútornej sile než o svaloch. Na tejto hodine to pochopíš. Spoznáš svoj dych, jeho dar uviesť ťa do pokoja a harmónie so samým sebou. Naučíš sa stíšiť a len pozorovať.

Na hodine sa naučíš jazyk duše vnímať a chápať, transformovať do života. Táto hodina bude EXTRA MAGICKÁ, umocnená živou hudbou nástroja s DUŠOU.

Hudba ťa uvedie do ešte hlbšej HARMÓNIE s tvojim hlbokým energetickým prúdom a vedomím. Takto sa transformujeme a meníme v súlade so svojou pravou podstatou.

PRE KOHO JE HODINA VHODNÁ: pre všetkých, a to doslova..každý z nás by si mal dopriať vedomý liečivý oddych