Článok blogu

relaxačná yin joga

Relaxačná joga je hodina v štýle yin yogy (dlhé zotrvávanie v pozíciach, aby sa všetko uvoľnilo, čo sa má uvoľniť – napätie z kĺbov, emócie zo svalov, stuhnutosť z mysle). Tento štýl jogy balancuje hektickosť všedných dní, učí tvoju myseľ byť pokojnou ako na joge, tak aj v živote.

Emócie sú impulzy energie a inteligencie, cez pocity k nám prehovára duša. Na hodine sa naučíš jazyk duše vnímať a následne chápať, transformovať do života.

Joga je viac o vnútornej sile než o svaloch. Na tejto hodine to pochopíš. Spoznáš svoj dych, jeho dar uviesť ťa do pokoja a harmónie so samým sebou. Naučíš sa stíšiť a len vnímať, pozorovať. Uvedomiť si, že nie sme zodpovední za emócie, ktoré vznikajú, ale za to, či v ich nálade zotrváme alebo nie.

Ak budeme dostatok času venovať tomu, aby sme zistili ako sa cítime, poznáme ako sa cítime v skutočnosti. To vyžaduje odvahu. Pomôže ti to však prezkúmať svoj život a zistiť, čo je potrebné v ňom zmeniť, aby si sa mohol cítiť lepšie a spokojnejšie.

Hodina je ochutená liečivou aromaterapiou a meditačnou hudbou, ktorá ťa uvedie do ešte hlbšej harmónie s tvojim hlbokým energetickým prúdom a vedomím. Takto sa transformujeme a meníme v súlade so svojou pravou podstatou.

PRE KOHO JE HODINA VHODNÁ: pre všetkých, a to doslova..každý z nás by si mal dopriať vedomý liečivý oddych, lebo máme tu a teraz.

Keď vlastníš svoj dych, nikto ti nemôže ukradnúť tvoj pokoj.