Workshop

Tai-či-čuan s Peťom Krčom

20.6. 2021

Tai-či-čuan je systém meditácie v pohybe, ktorý vznikol v Číne.

Vedeli ste, že Tai-či vlastne znamená Jin-Jang?

Je to cesta skúmania duality vesmíru a snáď aj toho, čo sa za stvorenou dualitou skrýva.Udržiavanie bdelej pozornosti na pozíciu tela, pohyb v priestore, vnímanie zmeny v sebe a okolí, ale aj zvýšenie schopnosti udržiavať rovnováhu tela a mysle v harmónii.Tai-či-čuan ako bojové umenie?


Áno, to bol vždy jeden z hlavných účelov využitia hlbšieho poznania. To v minulosti zvyšovalo možnosti prežitia rodín, ktoré ho udržiavali ako tajný systém odovzdávaný generačne.Workshop je vhodný pre začiatočníkov, aj pokročilých.


KDE: Joga Srdcom, Horná 14, Banská Bystrica

KEDY: jún 2021

CENA: 20 €
REGISTRÁCIA: priamo v rezervačnom systéme

mobil: 0911 557 769

Maximálne 12 osôb.

Na workshop príď minimálne 20minút skôr, aby sme začali načas.

O LEKTOROVI – PETER KRČČchi kungové cvičenia cvičím a učím už viac ako 24 rokov, sú súčasťou zložitejšieho systému, ktorý sa nazýva Tai-chi-chuan. Navštevujem najvyššieho majstra v Japonsku dvakrát ročne, od ktorého sa učí novým technikám, ktoré neskôr odovzdávam svojim žiakom na pravidelných hodinách na Slovensku, či na medzinárodných workshopoch v zahraničí.Súčasný spôsob života prináša množstvo zdravotných problémov. Čchi kung je cestou, ako získať späť stratený pocit celistvosti.

Workshopy sú pravidelné