Článok blogu

Vanda

Joga… slnkom zaliatom španielsku som sa po prvýkrát stretla s jogou. Priviedla ma k nej zvedavosť…“ čo to tá joga vlastne je?“ Zistila som, že pre mňa je joga spojením tých krehkých súvislostí bytia. Odvtedy sa stala neoddeliteľnou súčasťou môjho života.

Radosť z pohybu, radosť v srdci. Joga je ako hudba, ktorá všetkých spája, vleje sa Vám do srdca, duše, tela a súznie s každým vnútrom. Je objavovaním samého seba, pomáha spomaliť rýchlosť každodenného života, nadýchnuť sa, pustiť to, čo je zbytočné, vnímať ten moment „tu a teraz“. Učí ma s pokorou prijímať život, tešiť sa a byť vďačná. Má toľko zákutí a tajomstiev, že rada ostanem jej večným študentom.

Mala som šťastie – možnosť študovať a pracovať s rôznymi učiteľmi v Španielsku a neskôr som absolvovala štúdium hatha jogy v Piešťanoch u Vaška Krejčíka. Ak po niečom hlboko vnútri srdca túžite, Vaše túžby budú splnené. Som nesmierne vďačná, že sa môžem deliť o radosť z pohybu s vami všetkými, lebo joga je naozaj pre všetkých bez rozdielu veku či váhy.

 Hodiny, ktoré učím:  joga pre zdravý chrbát

Certifikáty a iné školenia:
  • kvalifikovaný inštruktor hatha jogy I.stupeň
  • …a večný samoštudent – život

Obľúbená myšlienka:  

,,Predstavivosť je dôležitejšia než poznanie. Znalosti sú obmedzené, fantázia je nekonečná.“(Albert Einstein)